Członkowie honorowi/laureaci nagrody Laur Bezpieczeństwa

Wacław Gudalewicz
W życiu jadł chleb z niejednego pieca. Mieszkał m.in. w Lidzbarku Warmińskim, Myśliborzu, Szczecinie, Gdańsku, wreszcie osiadł na stałe w Warszawie. Ukończył kilka szkół - zawodową, po której jest ślusarzem narzędziowym, technikum - specjalność obróbka skrawaniem, a także kilka studiów pomaturalnych - turystyczno-hotelowe, gastronomiczne oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
Zajmował różne stanowiska, robotnicze i kierownicze m.in. w Hucie "Warszawa" i FSO, w służbach socjalnych "Ursusa" i w gastronomii. Pracował również jako behapowiec w Przedsiębiorstwie Spedycji Międzynarodowej "Hartwig" w Warszawie.
Inicjator, założyciel i pierwszy prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. (wspomnienia Pana Wacława)

historia przyznawania nagrody „LAUR BEZPIECZEŃSTWA”

Kolejny Laureat nagrody „LAUR BEZPIECZEŃSTWA” - członek Oddziału Robert Kargol.

Uchwałą Zarządu Oddziału Warszawa Centrum OSPSBHP  z dnia 3.08.2016 r. Kolega Robert Kargol  otrzymał medal " Laur Bezpieczeństwa" za ogromny wkład pracy w tworzenie Oddziału, kreatywność i podejmowanie inicjatyw i działań stanowiących podwaliny działalności Oddziału w dniu dzisiejszym oraz za tworzenie bezpiecznego i przyjaznego człowiekowi miejsca pracy jako pracownik służby bezpieczeństwa i higieny pracy" - członek założyciel Oddzialu Warszawa Centrum OSPSBHP,  Skarbnik Zarządu Oddziału  pierwszej  kadencji, aktualnie pracownik służby BHP Kancelarii SEjmu RP.

Koleżanka Jola Olejko Prezes Zarządu Oddziału Warszawa Centrum stwierdziła, że "gdyby nie Robert, to całkiem możliwe, że nasz Oddział nie powstałby".

A tak po ludzku serdeczny, ciepły, życzliwy chłopak. Co w oczach to i w duszy!

Dziękujemy Robercie!

Rok 2017 to rok, w którym chcieliśmy uhonorować działalność naszego członka Zarządu naszego Oddziału - Kolegę Marka Opiłkę.

To właśnie Marek przyczynił się do tego, że mamy miejsce naszych comiesięcznych spotkań. Od maja 2011 r. możemy szkolić się i spędzać wspólnie wiele miłych chwil.  Gdyby nie Marek trudno by było nam spotykać się regularnie co miesiąc.

Ponadto Marek od zawsze był bardzo mocno zaangażowany w pracę naszego Oddziału Warszawa Centrum OSPSBHP.

Dziękujęmy Tobie Marku (ciekawostka o naszym Koledze)!