Członkowie honorowi/laureaci nagrody Laur Bezpieczeństwa

2018 rok

Uchwałą Zarządu Oddziału Warszawa Centrum OSPSBHP podjęto jednogłośnie decyzję, że ta nagroda w roku 2018 zostanie przyznana Koledze Tadeuszowi Potasińskiemu. Nagrodę wręczyli Jolanta Olejko oraz Robert Kargol.  Medal "Laur Bezpieczeństwa" został przyznany „za wszystko”. Za ogrom pracy, energii i wysiłku, jaki każdego dnia Tadeusz wkłada w funkcjonowanie Oddziału, ale również za efektowne propagowanie inicjatyw bezpieczeństwa ihigieny pracy. Za to, że Oddział w dalszym ciągu służy jako miejsce, nie tylko wymiany własnych doświadczeń, ale również jako miejsce doskonalenia się i pogłębiania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Tadeusz to co pomyśli i postanowi, to zawsze realizuje z powodzeniem. Jak zaplanuje zdobyć cel to go zawsze osiągnie. Gratulujemy Tadziu! Piszą o tym

Takiego Tadusza ma tylko .......Polski Związek Wedkarski. Tadeusz ma jeszcze inne pasje, ale o tym poczytajcie w zakładce Tadeusz    "Być człowiekiem to czuć, kładąc swoją cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata."

2017 rok

Rok 2017 to rok, w którym chcieliśmy uhonorować działalność naszego członka Zarządu naszego Oddziału - Kolegę Marka Opiłkę.

To właśnie Marek przyczynił się do tego, że mamy miejsce naszych comiesięcznych spotkań. Od maja 2011 r. możemy szkolić się i spędzać wspólnie wiele miłych chwil.  Gdyby nie Marek trudno by było nam spotykać się regularnie co miesiąc.

Ponadto Marek od zawsze był bardzo mocno zaangażowany w pracę naszego Oddziału Warszawa Centrum OSPSBHP.

Dziękujęmy Tobie Marku (ciekawostka o naszym Koledze)"Charakter nie powstaje w chwilach kryzysowych - w tych chwilach tylko ujawnia się."

2016 rok

Kolejny Laureat nagrody „LAUR BEZPIECZEŃSTWA” - członek Oddziału Robert Kargol.

Uchwałą Zarządu Oddziału Warszawa Centrum OSPSBHP  z dnia 3.08.2016 r. Kolega Robert Kargol  otrzymał medal " Laur Bezpieczeństwa" za ogromny wkład pracy w tworzenie Oddziału, kreatywność i podejmowanie inicjatyw i działań stanowiących podwaliny działalności Oddziału w dniu dzisiejszym oraz za tworzenie bezpiecznego i przyjaznego człowiekowi miejsca pracy jako pracownik służby bezpieczeństwa i higieny pracy" - członek założyciel Oddzialu Warszawa Centrum OSPSBHP,  Skarbnik Zarządu Oddziału  pierwszej  kadencji, aktualnie pracownik służby BHP Kancelarii SEjmu RP.

Koleżanka Jola Olejko Prezes Zarządu Oddziału Warszawa Centrum stwierdziła, że "gdyby nie Robert, to całkiem możliwe, że nasz Oddział nie powstałby".

A tak po ludzku serdeczny, ciepły, życzliwy chłopak. Co w oczach to i w duszy!

Dziękujemy Robercie! "Cele to wizja, której urosły nogi."

2015 rok

Wacław Gudalewicz
W życiu jadł chleb z niejednego pieca. Mieszkał m.in. w Lidzbarku Warmińskim, Myśliborzu, Szczecinie, Gdańsku, wreszcie osiadł na stałe w Warszawie. Ukończył kilka szkół - zawodową, po której jest ślusarzem narzędziowym, technikum - specjalność obróbka skrawaniem, a także kilka studiów pomaturalnych - turystyczno-hotelowe, gastronomiczne oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
Zajmował różne stanowiska, robotnicze i kierownicze m.in. w Hucie "Warszawa" i FSO, w służbach socjalnych "Ursusa" i w gastronomii. Pracował również jako behapowiec w Przedsiębiorstwie Spedycji Międzynarodowej "Hartwig" w Warszawie.
Inicjator, założyciel i pierwszy prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a dzisiaj także honorowy członek OSPSBHP. (wspomnienia Pana Wacława)

historia przyznawania nagrody „LAUR BEZPIECZEŃSTWA”

Dziękujęmy Wacławie! "Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe."