Piszą o nas

o naszym szkoleniu, w dniu 19 kwietnia 2017 roku,  "Bezpieczna praca na wysokości" pisze Atest (link)

"Przyjaciel przy pracy" (link)

*

"9 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne członków oddziału Warszawa Centrum Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. "

"ATEST" (link)

*

"Oddział Warszawa Centrum Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP powstał w czerwcu 2010 roku. Wcześniej od 2008 r. grupa około 30 pracowników służby BHP spotykała się raz na kwartał omawiając wspólne problemy i pomagając sobie nawzajem. W 2010 r. po namowach kolegów należących do OSPSBHP postanowiliśmy “stowarzyszyć się”
i dołączyliśmy do szeregów istniejącego już Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP."

PRZYJACIEL PRZY PRACY

*

Jolanta Olejko: Kadencja trudna, ale jednocześnie bardzo owocna. Trudna, bo początki zawsze są trudne. Oddział powstał cztery lata temu, w czerwcu 2010 r. Sprawy organizacyjne i merytoryczne w początkowym okresie wiązały się z nauką prowadzenia dokumentacji, założeniem konta oddziału oraz organizacją sali, w której moglibyśmy się spotykać. Lokalu użyczył nam Zarząd Główny OSPSBHP w swojej warszawskiej siedzibie. Jest to małe pomieszczenie, gdzie prowadzone są cotygodniowe dyżury członków zarządu oddziału i posiedzenia zarządu. Spotkania szkoleniowe organizujemy w większej sali. Kadencja była też owocna, bo jest nas dzisiaj już ponad 100 osób, a zaczynaliśmy jako grupa 28 założycieli...

"ATEST"   (link)

W Ministerstwie Edukacji pracowała od 1994 roku. Poradniki dla dyrektorów szkół wydane przez ministerstwo w serii "Biblioteka BHP Dyrektora Szkoły" to w dużej mierze efekt jej współpracy z wizytatorami ds. bhp w kuratoriach. Przez sześć lat nadzorowała merytorycznie witrynę "Bezpieczna szkoła". Uczestniczyła w opracowywaniu rozporządzenia MEN w sprawie ogólnych przepisów bhp w szkołach i placówkach oświatowych oraz w sprawie ogólnych przepisów bhp w szkołach wyższych. Pracowała nad rozwiązaniem problemu zalegania trucizn i odczynników w szkolnych pracowniach chemicznych, brała udział w pracach grupy inicjatywnej nad chorobami głosu nauczycieli. Później przyszedł czas na Ministerstwo Gospodarki.

ATEST