Rada Stowarzyszenia

W dniu 23 marca 2018 r. obradowała Rada Stowarzyszenia (Zarząd Główny OSPSBHP oraz Prezesi i przedstawiciele Zarządów wszystkich Oddziałów w kraju).

Omówiono sprawy organizacyjne związanez obchodami jubileuszu  25 - lecia OSPSBHP i 65-lecia  służby BHP, wynik finansowy za rok 2017 oraz zasady przekazywania przez oddziały dokumentów finansowych, organizację stoiska OSPSBHP oraz konferencji na Targach SAWO,  sprawy organizacyjne związane z organizacją wyjazdu studyjnego do Luksemburga, obowiązki oddziałów związane ze zmiana przepisów w zakresie ochrony danych osobowych. Gośćmi spotkania byli partnerzy wspierający. Zarząd Główny poinformował również o utworzeniu dwóch nowych Oddziałów w Płocku oraz Oddziału Warszawa Wola wręczając przedstawicielom uchwały o powołaniu.