Spotkanie 20 marca 2019 r.

W dniu 20 marca 2019 r. odbyło się nasze kolejne, bardzo ważne spotkanie. Władze Oddziału złożyły sprawozdania z działalności w 2018 r.

Na początku przywitaliśmy nowych członków naszego Oddziału.

Swoje sprawozdania - w krótkich wystąpieniach - złożyli:

1.  Prezes Zarządu Oddziału z działalności za rok 2018.
  2. Skarbnik Oddziału.
  3. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

W tym dniu gościliśmy Panią Agnieszkę Szczygielską z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowego Instytutu Badawczego /CIOP-PIB/, która zapoznała nas z tematem:  "Kampania społeczna promująca bezpieczeństwo i zdrowie w różnych okresach aktywności zawodowej".

Na spotkanie nasze przyjechała również Prezes Zarządu Głównego OSPSBHP, Koleżanka Elżbieta Bożejewicz. Opowiedziała o umieszczonej na stronach OSPSBHP Platformie Pracy i Rozwoju, o celu jaki przyświecał Zarządowi Głównemu oraz o funkcji jaką miała pełnić Platforma. Członkowie naszego Oddziału zwrócili uwagę, że Platforma nie prezentuje ofert pracy dla pracowników służby bhp oraz posiada kilka błędów np. brak uwzględnienia wszystkich województw w wyszukiwarce. Pani Prezes ZG odpowiedziała również na kilka pytań dotyczących prac Zarządu Głównego w 2018 roku.

Poznaliśmy także naszego najmłodszego członka Oddziału - maskotkę oddziałową.