Spotkanie "opłatkowe" 12 grudnia 2018 r.

W dniu 12 grudnia 2018 r. mieliśmy ostatnie w tym roku spotkanie.

Zakończyliśmy je Wigilią, na której obecni byli przede wszystkim członkowie Oddziału Warszawa Centrum, jak również byli obecni zaprzyjaźnieni z nami przedstawiciele Oddziału Warszawa - Adrian Zagrajek.oraz Oddziału Warszawa Wola- Tomasz Zarychta, reprezentujący również firmę AKALA FARAONE i Gianluca Marcattilii prezesa tej firmy.

Przyjęliśmy nowego członka naszego Oddziału.

Podsumowanie pracy zrobiliśmy na Walnym Zebraniu, które miało miejsce w listopadzie, więc w środę skupiliśmy się na podsumowaniu zaangażowania naszych członków. Zarząd Oddziału Warszawa Centrum wręczył podziękowania osobom, które swoją pracą włączyły się w działalność społeczną w Oddziale Stowarzyszenia, w 2018 roku.

Byli to:

1. Szwed Marlena
2. Potasiński Tadeusz
3. Banaszek Elwira
4. Wachowicz Michał
5. Skibniewska-Zera Agnieszka
6. Hoinca Ilona
7. Dorochowicz Janusz
8. Bednarski Rafał
9. Stańdo Dorota
10. Bunicz Anna
11. Kot Grzegorz
12. Idźkowska Pamela
13. Żukowski Cezary
14. Miłkowski Dariusz
15. Wójcik Henryk
16. Sitkowski Wojciech
17. Dorota Rajkiewicz
18. Opiłka Marek

Członkowie Oddziału podziękowali koleżance Jolancie Olejko za poprzednią kadencję pracy na rzecz Stowarzyszenia i naszego Oddziału oraz pogratulowali wyboru na nową kadencję, życząc dalszej owocnej pracy, sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, jak miało to miejsce do tej pory.

Niewątpliwie miłym akcentem tego spotkania było wręczenie nagrody Laur Bezpieczeństwa. Uchwałą Zarządu Oddziału Warszawa Centrum OSPSBHP podjęto jednogłośnie decyzję, że ta nagroda w tym roku zostanie przyznana ….. (to za momencik). Nagrodę wręczyli Jolanta Olejko oraz Robert Kargol (laureat tej nagrody z 2016 r.) Medal "Laur Bezpieczeństwa" został przyznany „za wszystko”. Za ogrom pracy, energii i wysiłku, jaki każdego dnia laureat wkłada w tworzenie Oddziału, ale również za efektowne propagowanie inicjatyw bezpieczeństwa i funkcjonowanie Oddziału. Za to, że Oddział w dalszym ciągu służy jako miejsce nie tylko wymiany własnych doświadczeń, ale również jako miejsce doskonalenia się i pogłębiania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nagrodę otrzymał kolega Tadeusz Potasiński!

Potem był opłatek, życzenia i tradycyjne już aniołki.