Jubileusz 30-lecia OSPS BHP w gronie oddziałowym

W połowie stycznia 2023r. świętowaliśmy Jubileusz 30-lecia OSPS BHP w gronie oddziałowym.

7 stycznia 1993 roku utworzono Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP. Dziś już działa w Polsce 36 Oddziałów naszego Stowarzyszenia
My jako Oddział Warszawa Centrum OSPSBHP, pomimo iż mamy zaledwie nieco ponad 12 lat, postanowiliśmy przyłączyć się do obchodów 30-lecia Stowarzyszenia.
Zawsze staramy się (w miarę możliwości) uczestniczyć w uroczystościach organizowanych przez Zarząd Główny OSPSBHP więc i tym razem postanowiliśmy się zaangażować. Zarząd Główny zachęcił Oddziały do przygotowania swoich materiałów, które będą umieszczone w kapsule czasu, którą nasi "koledzy z przyszłości" otworzą w 2053 roku. OSPSBHP będzie wówczas obchodzić piękną 60 - rocznicę istnienia. Być może wówczas służba bhp już nie będzie musiała stawiać czoła wszystkim tym zagrożeniem, z jakimi my dziś mamy do czynienia?
Nasz "wkład" dostał oprawę w postaci tuby z motywami, jakże charakterystycznymi dla województwa mazowieckiego - motywami łowickimi.
Ciekawi jesteśmy, jakie będą wrażenia osób, które otworzą kapsułę za 30 lat i odczytają nasz przekaz...

Dziękujemy wszystkim za przybycie i miłą atmosferę.