Ochrona danych osobowych zgodnie z RODO

"Prywatność. Dobra osobiste. Dane osobowe w działalności BHP oraz warunkach pracy zdalnej."

Dnia 17.03.2023r. odbyło się kolejne szkolenie członków Oddziału. Tym razem omawiano zagadnienia ochrony danych osobowych zgodnie z RODO. Temat "Prywatność. Dobra osobiste. Dane osobowe w działalności BHP oraz warunkach pracy zdalnej" wzbudził duże zainteresowanie. Niezbędna wiedza teoretyczna rozszerzona została przez prowadzącego o przydatne przykłady sytuacji i problemów, w których stosowanie RODO sprawia trudności techniczne.

Szkolenie pozwoliło zainteresowanym usystematyzować oraz zaktualizować wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych. Wydarzenie wzbogacono dodatkowo w bardziej przyswajalny i łatwiejszy do zapamiętania sposób przedstawienia informacji- przekaz multimedialny.
Serdecznie dziękujemy prowadzącemu za bardzo merytoryczne spotkanie a członkom Oddziału oraz gościom za uczestnictwo.