Podpisanie umowy o współpracy

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP łączą siły przy inicjowaniu i realizowaniu wspólnych projektów.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP połączą siły przy inicjowaniu i realizowaniu wspólnych projektów. To pozwoli na zwiększenie potencjału obu ośrodków.

Porozumienie o współpracy w tej sprawie podpisali:

- mgr Andrzej Szmalca- Pełnomocnik Rektora ds Współpracy z Gospodarką SGGW w Warszawie,

- dr hab. Mariusz Maciejczak- prof. SGGW- Dyrektor Instytutu Ekonomii i Finansów SGGW w Warszawie,

- dr hab. Marcin Wysokiński- prof SGGW- Kierownik Studiów Podyplomowych "Zarządzanie BHP w przedsiębiorstwie",

- Elżbieta Bożejewicz- Prezes Zarządu Głównego OSPS BHP,

- Angelika Matla- Prezes Zarządu Oddziału OSPS BHP Warszawa Wola,

- Mirosław Ossowski- Członek Zarządu Oddziału OSPS BHP Warszawa,

- Marlena Szwed- Prezes Zarządu Oddziału OSPS BHP Warszawa Centrum.

Podczas spotkania, które odbyło się 26 stycznia  2023 roku na uczelni gospodarze przedstawili potencjał i możliwe obszary współpracy.

Rozbudowana sieć nowoczesnych laboratoriów, zespół utalentowanych i ambitnych naukowców, profesjonalny sprzęt i wyposażenie – to tylko część atutów uczelni.  Przedstawiciele ze strony OSPS BHP zapewnili, że dalsze współuczestniczenie we wspólnych inicjatywach, dzięki nowym możliwościom będzie jeszcze bardziej efektywne.

Zdaniem władz zarówno Uczelni jak i OSPS BHP współpraca, oparta na partnerskich relacjach i polegająca na wymianie wiedzy i doświadczenia, przyniesie wymierne korzyści dla każdej ze stron.