Posiedzenie Zarządu Oddziału OSPSBHP Warszawa Centrum 26 października 2022 roku

Ostatnie posiedzenie w dotychczasowym składzie.

26 października odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Warszawa Centrum OSPSBHP w poszerzonym składzie.

Podczas posiedzenia krótko wspomniano początki Oddziału, jego tworzenie i problemy, które temu towarzyszyły. Stwierdzono, że wiele wspaniałych chwil razem, jako Oddział Warszawa Centrum spędziliśmy, ucząc się, ale i bawiąc. Nasz Oddział rozwijał się, dołączyło do nas wielu nowych członków.

Omówiono także organizację, jakże ważnego dla nas najbliższego zadania, zwołanie Zwyczajnego Walnego Zebrania Czlonków Oddziału Warszawa Centrum. Koleżanka Jolanta Olejko - Prezes Oddziału, poinformowała zebranych, iż na to zebranie przyjedzie pani Prezes Zarządu Głównego OSPSBHP - Elżbieta Bożejewicz.

Kolejnym poruszonym tematem były sprawy finansowe Oddziału i wpływ pandemii na działaność Oddziału. Stwierdzono, że pomimo trudności organizowane spotkania online oraz wyjazdy na różne konferencje, szkolenia, czy spotkania integracyjne z innymi Oddziałami OSPSBHP, pomogły nam przetrwać ten trudny czas.

Za chwilę, po wyborach nowego Zarządu Oddziału ruszamy z nowymi pomysłami (już ich kilka mamy) i spotkaniami.

Wszystkich członków naszego Oddziału zachęcamy do śledzenia komunikatów i e-maili.