Szkolenie Członków Oddziału

Skuteczność nauczania pierwszej pomocy i zasad BHP przy użyciu technologii wirtualnej rzeczywistości (VR)

Dn. 15.11.2023r. członkowie naszego oddziału wzięli udział w kolejnym szkoleniu. Tym razem tematem spotkania była Skuteczność nauczania pierwszej pomocy i zasad BHP przy użyciu technologii wirtualnej rzeczywistości (VR). Uczestnicy seminarium przekonali się, iż wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości podczas szkoleń wpływa nie tylko na ich atrakcyjność ale także zaangażowanie samych uczestników. Szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości to atrakcyjna forma przekazania wiedzy m.in. z zakresu bhp, pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej. Nowa rzeczywistość to nowy standard BHP.