Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze członków Oddziału Warszawa Centrum

Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków naszego Oddziału, które odbyło się 23 listopada 2022 roku

23 listopada 2022 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Warszawa Centrum.

Na początku Zebrania Koleżanka Jolanta Olejko przywitała wszystkich zebranych i przedstawiła sprawozdanie z działalności Oddziału za lata 2019 do 2022. Następnie sprawozdania ze swoich działań przedstawili: Skarbnik, Komisja Rewizyjna i Sąd Koleżeński. Finanse naszego Oddziału prowadzone są wzorowo, co również podkreśliła w swoim sprawozdaniu Komisja Rewizyjna, a Sąd Koleżeński kolejny rok z rzędu poinformował, że jedyną rzeczą którą musiał przygotować to ... sprawozdanie. Udzielono absolutorium odchodzącemu Zarządowi Oddziału.

Przywitano nowego członka Oddziału, co także już stało się naszą tradycją.

W dalszej części przystąpiliśmy do wyboru nowych Władz Oddziału. Wybrano jednogłośnie na  Prezesa Zarządu Oddziału Koleżankę Marlenę Szwed. Marlena w kilku słowach przedstawiła się nowym członkom Oddziału. Starsi stażem członkowie dobrze znają jej zaangażowanie i wzorową aktywność oraz skuteczność w działaniu, wiedzą że zawsze można na niej polegać.

Wybrano nowy Zarząd Oddziału, Sąd Koleżeński i Komisję Rewizyjną oraz delegatów na Zjazd Krajowy. Głosy liczyła wybrana do tego celu Komisja Skrutacyjna.

Po tej części uroczyście podziękowano Koleżance Joli Olejko, w szczególności:

• za utworzenie i kierowanie przez ponad 12 pracami Oddziału- jako Prezes Zarządu Oddziału,
  • za umiejętne integrowanie środowiska służby bhp,
  • za poświęcony czas, często kosztem rodziny,
  • za godne reprezentowanie nas na forum Stowarzyszenia OSPSBHP,
  • za koleżeńskość i wyrozumiałość
  • oraz za upór w dążeniu do celu jakim było podnoszenie wiedzy i świadomości wśród pracowników i pracodawców w zakresie bezpiecznych warunków pracy.

Dziękujemy Jolu za to, że jesteś i będziesz wzorcem dla wielu z nas.

Na koniec spotkania zebrano wnioski, które wkrótce zostaną przekazane Zarządowi Głównemu OSPSBHP.

Zebranie zakończyliśmy wspólnymi rozmowami, tak ważnymi w czasie pandemii, która na kilka lat uniemożliwiła nam tradycyjne szkolenia i spotkania w naszym przyjaznym Oddziale.

Nowowybranej Pani Prezes i nowemu Zarządowi Oddziału życzymy, aby uśmiech który widzieliśmy 23 listopada nie schodził z ich twarzy, satysfakcji z pracy, szczęścia, niewyczerpanych pokładów pomysłów i energii, wiary w sens działania oraz dużo ... cierpliwości.

Dziękujemy i gratulujemy.